Aktuality

V říjnu 2015 byl bylo provedno nasazení produktu collectora pro zákazníka z oblasti poskytování rychlých půjček.

V prosinci 2014 byl bylo provedno nasazení produktu collectora pro zákazníka PROFI CREDIT Czech, a.s..

V srpnu 2014 byl spuštěný nový produkt pro řešení problematiky PŮJČEK i ÚVĚRŮ webMoney.
Aplikace webMoney je intuitivní a přehledná aplikace umožňující evidenci i správu půjček či úvěrů od jejich vzniku až do splacení. Aplikace vznikla v reakci na rozvoj nebankovních produktů tzv. „rychlých půjček“. Využijte webMoney i v případě vymáhání nesplacených půjček. Bližší informace jsou k nalezení na webu v produktech ZDE nebo na telefonním čísle 777 364 330. V případě zájmu je možné sjednat i osobní prezentaci.

Již Vás nebaví čekat na své peníze? Dluží Vám odběratelé, obchodní partneři či Vaši známí? Získejte své peníze zpět pomocí naší aplikace www.idluh.cz a ušetřete čas i peníze. iDluh (webInkaso) Vám bude oporou ve všech situacích a případech. Ihned víte stav vymáhání. Samoobslužná aplikace umožňující kompletní vymáhání dluhu, od počáteční evidence až po samotné vymáhání, případně řízení uznání dluhů, dohod o splátkách. V aplikaci platíte pouze za to, co opravdu využijete. Žádný měsíční paušál! Ihned víte kolik zaplatíte. Každý dluh si zaslouží své vymožení.
Nová aplikace bude spuštěna od 1.9.2014. Vyzkoušejte aplikaci i Vy!

Dnešním dnem 25.3.2014 jsme spustili microsite podporující produkt webUpomínka. Aplikace umožňuje přístup a správu vlastního dluhu subjektem většinou dlužníkem). Na webu se dozvíte informace o přínosu a možnostech využití aplikace pro Vaši společnost. Hlavní výhodou je úspora nákladů za administrativní úkony, které může dlužník provést samostatně bez potřeby operátora včetně získání aktuálního telefonního kontaktu na dlužníka. Navíc můžete využít výhodný balíček společného nasazení s inkasním systém collectora a/nebo aplikací webKlient (přístup k portfoliu pro věřitele, klienty, zprostředkovatele).

Listopadové vydání zpravodaje Asociace inkasních agentur obsahuje článek o vyhlašování Osobnosti inkasního trhu 2013. Dočíst se můžete o výsledku hlasování, kde mezi umístěnými byl na 3. místě majitel a jednatel společnosti collectora software s. r. o. Petr Hrdlička. Zpravodaj také obsahuje informace o nedávno konaném technologickém workshopu, kde jsme prezentovali odbornou přednášku týkající se tématu správného licencování produktů Microsoft a případných postihů či nedostatků. Zpravodaj je dostupný zde.

V novém vydání listopadového čísla časopisu DIREKT byla uveřejněna případová studie naší společnosti pro bankovní instituci Equa bank a.s. s úspěšně implementovaným řešením produktu webMarketing. Případovou studii můžete nalézt zde.
Zdroj: Případová studie: Klient: Equa Bank. DIREKT: ČASOPIS PRO DIRECT MARKETING. 2013, LISTOPAD 2013, č. 9, s. 23. ISSN: 1802–2227

Naši vývojáři pro Vás vyvíjejí dva zcela nové produkty, na které je možné se již nyní informovat na čísle +420 777 364 330.


V současné době pracujeme na implementaci přístupu pro dlužníky webUpomínka pro významnou nadnárodní inkasní společnost, a informačním systému collectora a přístupu pro klienty webKlient pro zahraniční inkasní společnost Consequence Europe Magyarország Kft. v Budapešti.


Na dvoudenním brněnském sympoziu Credit Matters (13. - 14.11.2013), kterého jsme byli partnery, jsme i přes velkou konkurenci získali ocenění Iniciativa roku 2013, kterého si nesmírně vážíme. Navázali jsme zde několik nových obchodních kontaktů, které oslovili naše inkasní a marketingová řešení a v blízké době plánujeme vzájemnou spolupráci.


Ve čtvrtek 24. října jsme se zúčastnili konference Multichannel 2013. Podívejte se na video z konference www.youtube.com/watch?v=....


21.10.2013 nám náš vážený zákazník Equa bank a.s. dal svolení publikovat referenční studii k nasazení do plného provozu našeho produktu webMarketing. Velice si ceníme této projevené důvěry.


Dne 10. října jsme ve spolupráci s partnerem SoftwareOne přednášeli na téma SAM Management /správné licencování produktů, obecná pravidla a doporučení/ v rámci akce 1. technologický workshop AIA.


3.10.2013 jsme se jako technologický partner zúčastnili fóra Trendy inkasního trhu a Veletrh inkasních příležitosí 2013, kde jsme byli nominováni v anketě Osobnost inkasního trhu 2013 za produkt webUpomínka s celkovým umístěním na 3.místě.